Ekonomi

Türk Kızılayı’nın maden suyu 37 ülkeye ihraç ediliyor

Partiden yapılan yazılı açıklamaya göre işletme, üretim kapasitesini artırarak deprem bölgesindeki vatandaşlar başta olmak üzere dünyanın birçok yerindeki ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyor.

sloganıyla pazar payını artıran işletmeyi ziyaret eden Erzincan AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti Milletvekili adayı Mehmet Cavit Şireci, AK Parti İl Başkanı Çetin Özyurt ve küme partili üretimle ilgili yetkililerden biri. “Başkasının işine yarayan tek su senin için” diyerek 37 ülkeye ihracata başladı. alınan bilgi

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karaman, Türk Kızılayı Erzincan Maden Suyu İşletmesi’nin 250 bin dönüm arazi üzerinde 16 bin metrekare kapalı alana sahip bir işletme olduğunu hatırlattı.

Fabrikanın her geçen gün üretimini artırdığını ifade eden Karaman, “Fabrikanın 1. ve 2. etabından sonra 3. etabı yapılıyor. Fabrikamız inşallah büyümeye devam edecek. Erzincan’ın maden suyu içilebilir şekilde pazarlanıyor. tüm yurtta ve dünyada fabrikanın çok değerli katkıları var” dedi. değerlendirmesini yaptı.

Şireci ise, “Fabrika faaliyete geçtiğinde sade maden suyu üretiyordu. Şu anda fabrikamızın üretim kapasitesi 3 banda çıktı ve 18 çeşit meyveli maden suyu üretiyor. ülkemize ve şehrimize hizmet eden fabrika.” dedi.

akorenajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu