Haber

21 Mayıs Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar: 21 Mayıs Süper Loto Sonuç Sorgulama Sayfası

Şans oyunu severlerin yakından takip ettiği Büyük Loto’da bu akşam haftanın son çekiliş heyecanı yaşandı. Milli Piyango tarafından Salı, Perşembe ve Pazar akşamları saat 21:30’da canlı olarak gerçekleştirilen çekilişin detayları Milli Piyango tarafından ilgili kişilerle paylaşılmaya devam ediyor. Noter ve Milli Piyango yetkilileri eşliğinde yapılan Süper Loto canlı yayın sonuçları araştırılıyor. Peki 21 Mayıs Muhteşem Loto sonuçları açıklandı mı? 21 Mayıs Sayısal Loto’da kazandıran numaralar neler oldu? İşte 21 Mayıs Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası…

21 Mayıs Pazar Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği çekiliş oyunlarından Harika Loto bu akşam saat 21:30’da canlı yayınlandı. Noter ve Milli Piyango ile yapılan canlı yayın çekilişinin sonuçları Milli Piyango’nun resmi internet sitesinde açıklandı. 6 kişinin büyük ikramiyeyi kazandığı 21 Mayıs Muhteşem Loto sonuçları için haberimiz üzerinden Muhteşem Loto Sonuç ekranını izleyebilirsiniz.

21 Mayıs Pazar Büyük Loto Sonuçları Açıklandı!

21 Mayıs Pazar günü Büyük Loto’da kazandıran numaralar; 10, 29, 45, 49, 56, 57 oldu. 9.118.879,85 TL’lik büyük ikramiyeyi 6’yı bilen şanslı kişi kazandı.

21 MAYIS PAZAR MUHTEŞEM LOTO SONUÇ SORGU SAYFASI

habergemerek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu